Waluty

Durbas Style kolekcja KÓŁKO KRZYŻYK

Kolekcja „Kółko Krzyżyk” powstała z myślą o dzieciach, i dla dzieci. Punktem wyjścia stał się kształt uchwytów - kółko i krzyżyk - tak dobrze znany maluchom, kojarzący się z zabawą. Kolekcja powstała na bazie sklejki brzozowej - prostym i naturalnym materiale, w neutralnym kolorze. Do sklejki zostały dopasowane kolorowe fronty, które urozmaicają poszczególne elementy. W zestawie mebli jest: biurko 100x50 cm i biurko 120x50 cm, komoda mała i duża, kontenerek oraz półka, 2 drzwiowa i 3 drzwiowa szafa, regał oraz łóżko. Bardzo ciekawym elementem kolekcji jest zastosowanie czarnej farby tablicowej na frontach, po których można rysować kredą. Mimo że „Kółko Krzyżyk” powstał z myślą o dzieciach, z powodzeniem może być wykorzystany w salonie, sypialni czy przedpokoju. Forma oraz kolorystka jest uniwersalna, więc pasuje do każdego wnętrza.

Meble powstały w pracowni meblowej Durbas Style. Wszystkie lakiery wykorzystane przy produkcji mebli posiadają atesty i są bezpieczne dla dzieci.
Durbas Style kolekcja KÓŁKO KRZYŻYK
Filtrowanie produktów
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Newsletter
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.